Keresés

Hírek
 
Versenyek, edzőtáborok
 
Programgyűjtemény
 
Szakági információk
 
Nyilvántartások
 
Bajnokaink
 
Alszakág
 
Galéria
 
 
2014. évi Talentum Kupa

UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG - 2014-

 

„E” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: Lang Cecilia, Zafira, Kinizsi LK Klára-p.

II. hely: Dancsó Gréta, Piccolina, GO FAST SHS
III. hely: Lehoczky Réka, INCICATO NELSON,MLK Petőfi LK Söpte

IV. hely Csiba Anna Sára, Ponyto, Pondera LSE  

V. Németh Erika, Vezér, GO FAST SHS

VI. Stiga Viktória, Rhiannon Serena, Pondera LSE

 

„E” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: Vevle Kamilla, Navara Solverg, Idős Jámbor Vilmos LSE

II. hely: Simó Zsófia Calipsi, Csömöri LTKE

 


„A” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: Iván Hanna, Monte Campione, Kanizsa Lovasklub


II. hely: Vadon Sára Kamilla, Duke Of Rabenstein, Vadon LC

III. hely: Farkas Boglárka, Gidrán XIX-61 /IGE/, Pro Equus Lovas Klub

IV. hely: Torma Dalma, Cézár, Magyar Póni Klub Szövetség

V. hely: Dancsó Zsófia, Shasta, GO FAST SHS

VI. hely: Vachter Fruzsina, Balu Gidrán-62 /Istók/, Gödöllői LSE

 

 

„A” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: Burger Orsolya, Leonardo (E.Lori) Gödöllői LSE

II. hely: Pintérné Molnár Szilvia, Renoir, MLK Petőfi LK Söpte

III. hely: Csiba Krisztina, Devon, Pondera LSE

 

„L” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: Neel Juliette, Dandy 326, GO FAST SHS

II. hely: Rapi Kitti Krisztina, Depardieu, B&H LK

III. hely: Török Melinda, Audrey Pins, Hódmezővásárhelyi LSE

IV. hely: Róbert Zsófia, Cadaverus, Csömöri LTKE

V. hely: Rácz Zsófia, Széplak Szépike, GO FAST SHS

VI. hely: Váczi Bianka, Dayana, Bellandor LKE

 

 

„L” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: Vizesi Zsolt, Ravalló M, Debreceni LA. Közh. Nonpr.KFT.

II. hely: Pintérné Molnár Szilvia, Istafan Izgalmas, MLK Petőfi LK Söpte

III. hely: Berecz Annamária, Lady Zulejka, Három Fenyő LE


CSAPAT BAJNOKSÁG
Bajnok Csapat: – NYUGAT MAGYARORSZÁG I – Tagjai: Pintérné Molnár Szilvia/Renoir, Iván Hanna/Monte Campione, Vadon Sára Kamilla/Duke Of Rabenstein, Lang Cecilia/Zafira


II. hely: KÖZÉP-MAGYARORSZÁG III.– Tagjai: Paizs Petra Míra/Bachend, Burger Orsolya/Leonardo, Simó Zsófia/Calipso, Neel Juliett/Dandy 326

 

III. hely: NYUGAT-MAGYARORSZÁG II. Tagjai: Farkas Boglárka/Gidrán, Bárdos Alexandra/Ommi, Borondics Bianka/Bogyó, Bognár Gábor/Wiebe fan Lyst


A részletes egyéni bajnokság eredményeket ITT, a csapat eredményeket  ITT letöltheti.
 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu