Keresés

Hírek
 
Versenyek, edzőtáborok
 
Programgyűjtemény
 
Szakági információk
 
Nyilvántartások
 
Bajnokaink
 
Alszakág
 
Galéria
 
 
2013. évi BASF-Talentum Kupa

BASF-UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG - 2013-

Pilisjászfalu, 2013.09.7-8.

 

„E” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: ÉDER HANGA –DORMELLO CSÖMÖRI LTKE

II. hely: Lehoczky Réka-Koheilan Virág-Mlk Petőfi Lk Söpte
III. hely: Koroknai Anna-West Blue-Midnight

IV. hely Boros Alexandra Szonja-Come On Linus  

V. Veres Dorottya- Coccolino-GO FAST SHS

VI. Yom Tov Jázmin-Lupi II-GO FAST SHS

 

„E” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: Szabó Réka-Gréta

II. hely: Dancsóné Vladár Márta-Shasta-GO FAST SHS

 


„A” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: TÖRÖK MELINDA-AUDREY PINS-MORRS LOVAS SE ÉS SZŰCS GABRIELLA-FERNANDO MÓKÁS-BIOFARM EGYESÜLET

III. hely: Horváth Klaudia-Akitos Athos-Caballus Club

IV. hely: Patik Csenge Kata-ZANDER VAN BEEKHOF-Bálint László SC

V. hely: Dancsó Zsófia-PICCOLINA -GO FAST SHS

VI. hely: Kékesi Kitty Cintia-FIELMENA-Csömöri LTKE

 

 

„A” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: BURGER ORSOLY-BJÖRJEN FAN OLTERTERP-GÖDÖLLŐI LOVAS SE

II. hely: Bődy Zsófia-Berci-Xenophon Lk

III. hely: Bárdos Alexandra-Ommi-Biofarm Egyesület

 

„L” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: KÖKÉNYESY ANNA ZSÓFIA-LAYOUT 11 PONDERA LOVAS SE

II. hely: Gálfy Antónia-Day Dream-Xenophon Lk
III. hely: Ősz-Szabó Dóra-Colombus-Pellet Hungary Lse És Rácz Zsófia-Széplak Szépike-Full Metál Horse Egyesület

V. hely: Róbert Zsófia-CADAVERUS-Csömöri LTKE

 

 

„L” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: PINTÉRNÉ MOLNÁR SZILVIA-ISTAFAN IZGALMAS-MLK PETŐFI LK SÖPTE

II. hely: Janik Valéria-Roland-Colonado Lovasiskola Se
III. hely: Fehér Bernadett Mirabel Állatorvos Tud.Kar Ltc


CSAPAT BAJNOKSÁG
Bajnok Csapat: – KÖZÉP-MAGYARORSZÁG I – Tagjai: GÁLF ANTÓNIA (DAY DREAM, Xenophon Lovas Klub), KÖKÉNYESI ANNA ZSÓFIA (LAYOUT 11, PONDERA LSE), KÉKESI KITTI (FIELMENA, CSÖMÖRI LTKE) ÉDER HANGA (DORMELLO CSÖMÖRI LTKE)


II. hely: NYUGAT-MAGYARORSZÁG II.– Tagjai: PINTÉRNÉ MOLNÁR (SZILVIA-ISTAFAN IZGALMAS, MLK PETŐFI LK SÖPTE) HORVÁTH KLAUDIA (AKITOS ATHOS, CABALLUS CLUB) LEHOCZKY RÉKA (KOHEILAN VIRÁG, MLK PETŐFI LK SÖPTE)

 

III. hely: NYUGAT-MAGYARORSZÁG I. Tagjai: Szűcs Gabriella (FERNANDO MÓKÁS, BIOFARM Egyesület),  Bárdos Alexandra (Ommi, BIOFARM Egyesület) PATIK CSENGE KATA (ZANDER VAN BEEKHOF BÁLINT LÁSZLÓ SC)

A részletes egyéni bajnokság eredményeket ITT, a csapat eredményeket ITT letöltheti.

 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu