Keresés

Hírek
 
Versenyek, edzőtáborok
 
Programgyűjtemény
 
Szakági információk
 
Nyilvántartások
 
Bajnokaink
 
Alszakág
 
Galéria
 
 
A 2014. március 23. szakbizottsági ülés határozatai

5/2014(2014.03.23.) 2014. évi Nemzeti Bajnokságok és CDNA* versenyek bíró kijelölése

2014. 03.15-16.Tattersaal- kijelölés korábban megtörtént

2014. április 26-27. Hidegség CDN-A*/B elnök:Franyó Barbara tagok:Berényi Miklós, Hansághy Péter (visszamondta, helyette Kiss István), külföldi bíró, tartalék: Czuczor Éva

2014. május 10-11. csak CDN-B* versenyre módosult - így a bírókijelölés a rendező hatásköre

2014. máj 31-jún 1. Kaposvár CDN-A*/B elnök:Budai Andrea tagok: Balázs József, Ilyés Csaba, külföldi bíró, tartalék:Vígh Marian

2014. jún 14-15 Páty CDN-A*/B elnök:Ilyés Csaba tagok: Berényi Miklós,Hillier Orsolya, külföldi bíró, tartalék:1.nap Berényi Miklósné visszamonda, helyette Czuczor Éva, 2. nap Schmidt Csilla

2014. aug 2-3 Bvilágos CDN-A*/B elnök: Berényi Miklós tagok: Balázs József, Budai Andrea, Ilyés Csaba, Kiss István, Prutkay Zoltán, külföldi bíró, tartalék: Wagenhofferné Magyar Ágnes

2014. szept 12-14. Pilisjászfalu OB elnök: Hillier Orsolya tagok:Budai Andrea, Berényi Miklós, Ilyés Csaba, , 2 külföldi bíró, tartalék: Prutkay Zoltán

2014. okt 4-5. Bábolna U25 OB+Utánpótlás OB (Talentum döntő)+ DanubiaBohémia Kupa döntő elnök: Kiss István tagok: Budai Andrea, Franyó Barbara, Hillier Orsolya,  3 külföldi bíró (AUT, SK,CZ), tartalék: Ilyés Csaba

6/2014(2014.03.23.) 2014. évi CDN-A* versenyek és OB-k versenyszámai (a kiemelten szedett versenyszámok pénzdíjas versenyszámok)

Magyar Bajnokság 2014.09.12-14 Pilisjászfalu

Felnőtt Magyar Bajnokság

Intermediaire II (2014), Nagy Díj (Edition 2009, revision 2014), Nagy Díj Kűr (Edition 2009, revision 2014)

Korosztályos Magyar Bajnokság

Gyermek korosztály: FEI Gyermek Csapatfeladat, FEI Gyermek egyéni feladat

Junior korosztály: FEI Junior Csapat (2009), FEI Junior Egyéni (2009)

Fiatal Lovas korosztály: FEI Fiatal Lovas Csapat (2009), FEI Fiatal Lovas Egyéni (2009)

Kategória Bajnokságok

L: L10, L11, L7

M: FEI Junior Csapat (2009), FEI Junior Egyéni (2009), M8

S: Szent György Díj 2009, Intermediaire I. 2009, Intermediaire I. Zenés Kűr

Fiatal Díjló programok

4 éves Fiatal Díjló 1, 4 éves Fiatal Díjló 1

5 éves Fiatal Díjló A3 (2011), 5 éves Fiatal Díjló A4 (2011)

6 éves Fiatal Díjló 1, 6 éves Fiatal Díjló 2,

 

U25, 2014. október 4-5., Bábolna

A szint: A6, A9

L szint: L10, L11

M szint: M6, M9

 

Március 15-16. CDNA*/B Tattersal - korábbi határozat tartalmazza

 

Április 26-27. CDNA*/B Hidegség

4 éves Fiatal Díjló 1, 4 éves Fiatal Díjló 1

5 éves Fiatal Díjló A3 (2011), 5 éves Fiatal Díjló A4 (2011)

6 éves Fiatal Díjló 1, 6 éves Fiatal Díjló 2,

FEI 6 éves FDL minősítő, FEI 6 éves FDL döntő (mindkettő M szint).

FEI Junior Előkészítő (2009), FEI Junior Egyéni (2009)

1. nap: Fiatal lovas egyéni feladat (2009), Intermediaire I. (2009), Intermediaire II. (2014)  

2. nap: Fiatal lovas csapat (2009) (Szent György díj), Intermediaire B (2014), Nagydíj (2009,  revision 2014)

 

Május 31-Június 01. CDNA*/B Kaposvár

4 éves Fiatal Díjló 1, 4 éves Fiatal Díjló 1

5 éves Fiatal Díjló A3 (2011), 5 éves Fiatal Díjló A4 (2011)

6 éves Fiatal Díjló 1, 6 éves Fiatal Díjló 2,

FEI 6 éves FDL minősítő, FEI 6 éves FDL döntő (mindkettő M szint).

Pony Csapat Feladat 2012, Pony Egyéni Feladat 2012

FEI Junior Csapat 2009, FEI Junior Egyéni 2009

1.nap: Fiatal lovas csapat 2009 (Szent György díj),

2.nap: Fiatal lovas egyéni feladat (2009), Intermediaire I. 2009

1.nap: Intermediaire II. 2014, 2.nap: Nagydíj (Edition 2009, revision 2014 )

 

Június 14-15. CDNA*/B Páty

 4 éves Fiatal Díjló 1, 4 éves Fiatal Díjló 1

5 éves Fiatal Díjló A3 (2011), 5 éves Fiatal Díjló A4 (2011)

6 éves Fiatal Díjló 1, 6 éves Fiatal Díjló 2,

FEI 6 éves FDL minősítő, FEI 6 éves FDL döntő (mindkettő M szint).

Pony Csapat Feladat 2012, Pony Egyéni Feladat 2012

FEI Junior Csapat 2009, FEI Junior Egyéni 2009

1.nap: Fiatal lovas csapat 2009 (Szent György díj),

2.nap: Fiatal lovas egyéni feladat (2009), Intermediaire I. 2009

1.nap: Intermediaire II. 2014, 2.nap: Intermediaire A 2014, Nagydíj (2009, revisn 2014)

Augusztus 2-3. CDNA*/B Balatonvilágos

4 éves Fiatal Díjló 1, 4 éves Fiatal Díjló 1

5 éves Fiatal Díjló A3 (2011), 5 éves Fiatal Díjló A4 (2011)

6 éves Fiatal Díjló 1, 6 éves Fiatal Díjló 2,

FEI 6 éves FDL minősítő, FEI 6 éves FDL döntő

FEI Junior Csapat 2009, FEI Junior Egyéni 2009  

1.nap: Fiatal lovas csapat 2009 (Szent György díj),

2.nap: Fiatal lovas egyéni feladat (2009),  Intermediaire I. 2009

1.nap: Intermediaire II. 2014, 2.nap: Nagydíj (Edition 2009, revision 2014 )

 

7/2014(2014.03.23.) Támogatott régiós edzőtáborok 2014/1. határozat 9. sora alapján

SZB a régió felelősöktől beérkezett anyagokban megfogalmazott kéréseket támogatta, azokat változtatás nélkül elfogadta.

Kelet-Mo-régió:

·         2014. 04.26 Debrecen-Pallag, edző: Pachl Péter, várhatóak résztvevők Szentesről, Egerből, Nyíregyházáról, Kecskemétről, Szatmárnémetiből, Debrecenből, Hortobágyról.

·       Kisfái lovas klub, helyi lovasai számára, meghívott edző Pachl Péter, az időpont egyeztetés alatt.

Ny-Mo-i régió: jelenleg még nincs igény megfogalmazva a régió részéről

 

8/2014(2014.03.23.) Támogatott régiós rajtengedélyvizsga helyszínek 2014/2. határozat alapján

SZB a régió felelősöktől beérkezett anyagokban megfogalmazott kéréseket támogatta, azokat változtatás nélkül elfogadta.

Kelet-Mo-régió:

·         Szentesen, 2014 júniusban Babinszky Zsuzsa szervezésében

·         A Pallagi lovarda a szezonnyitó versenyhez kapcsolva rendez Rev-t, 2014 áprilisban

·         Pallagi lovarda 2014 aug-ban ( ez utóbbi támogatási lehetőséget új helyszín jelentkezése esetén átadja).

Ny-Mo-i régió:

·         Hidegség,

·         Szenta,

·         Keszthely

 

de ha valahol nem lesz meg a létszám, akkor más, utána rendezésre kerülő REV helyszín újra pályázhat.


9/2014(2014.03.23.) Válogatott keret és edzőtábor

Díjlovagló válogatott kerettagok  2014. március 18-tól

 

Felnőtt keret:

Ács Róbert

Szokola Csaba

Németh Gábor

Sámoly Zsófia

Szalai Nikoletta

Farkas Katalin

Dallos Zsófia

Szeicz Erika

 

Fiatal lovas

Németh Fanni

Kristóf Réka

Gémes Barnabás

 

Junior

Jenei Péter

Zsadányi Viktória

Zengő Réka

 

Póni

Szőke-Tóth Berill

Neel Esther

Rapi Kitti

Érdi Gabriella

Pachl Benedek

 

Edőtáborok:

2014.május 17-18.  Kaposvár:  Felnőtt és fiatal lovas keret részére. 

Vezetőedző:  Kövy András

 

2014. június 28-29  Kaposvár:  Fiatal lovas, junior és póni keret részére

Vezetőedző:  Kövy András

 

10/2014(2014.03.23.) újraformatált "E"-értékelőlap

SZB az "E" versenyszámok bírói protokollját új formába öntötte.

 

11/2014(2014.03.23.) DBT új felelőse: Hillier O, adminisztratív felelőse: Nagy Judit

Dallos Zsófia lemondása miatt a SZB új felelőst jelöl ki a Danubia Bohémia Kupa magyarországi képviselőjének. A kijelölt felelős személy: Hillier Orsolya. A DBT adminisztratív feladatainak ellátását Nagy Judit szakági adminisztrátor végzi.

 


 

 
PARTNEREK
weboldalkészítés, webdesign, weblapkészítés © 2008 Magyar Lovas szövetség www.lovasszovetseg.hu